ترسیم دورنما

ترسیم دورنما

هدف اصلی از ایجاد این سایت ارائه یکسری آموزش ها و همچنین برگزاری برخی از دوره های آموزشی است.

البته صفحه اصلی (دامنه اصلی ) به عنوان بلاگ شخصی استفاده خواهد شد که سعی خواهم کرد در آن آموزشهایی در مورد برنامه نویسی و رباتیک قرار دهم. همچنین به عنوان اطلاع رسانی و یا آموزش برخی از مفاهیم  یا … از آن استفاده خواهم کرد.

قسمتی از سایت که به عنوان ویرایشگر آردوینو مشخص شده ،ویرایشگر آنلاین کدهای آردوینو است که من فقط آن را به فارسی ترجمه کرده ام (البته می توانید از زبان انگلیسی هم برای نوشتن برنامه خود استفاده کنید) ، که دلیل این امر راحتی استفاده و مهم تر از همه تولید کدهای آردوینو بدون نوشتن و یا دانستن برنامه نویسی است و فقط کافی است بلوک را به صورت درست و منطقی کنار هم بچینید تا ویرایشگر ،کد بردهای آردوینو را برای شما ایجاد کند.

بخشی از ساین نیز که با عنوان آکادمی مشخص شده برای برگزاری دوره های آنلاین ایجاد شده است. این دوره ها برای تعامل مجازی با دانش آموزان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.برخی از این دوره ها به صورت عمومی  و آزاد ارائه خواهند شد و برخی به منظور تکمیل فرآیند یادگیری دانش آموزان دوره های حضوری برگزار خواهد شد.

بخش دیگر سایت که با نام فروشگاه مشخص شده است برای فروش قطعات و کیت های آموزشی پیش بینی شده است که در آینده تکمیل خواهد شد .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *